Верифікований профіль
5
Місяців досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Продаж та оренда житла та комерції. Справжні фото і тільки
чесні домовленості

Оренда комерційної нерухомості (2)

  • Житло
    7 000 грн/міс
    318 грн/м²

    Джохара Дудаєва вул., 35в

    приміщення вільного призначення
    22 м²
    сьогодні
    Оренда гаража, вул. Дудаєва, 22 м² Опис: Здається в оренду гаражне приміщення площею 22 м² у зручному місці — біля ресторану «Холодець». Просторий гараж, підходить для зберігання авто чи використання як майстерня Зручний заїзд та доступ Хороша локація, поруч транспортна розв’язка та інфраструктура Приміщення сухе, готове до використання Телефонуйте або пишіть у приватні повідомлення для деталей та огляду:
    Рієлтор
  • Житло
    15 000 грн/міс
    273 грн/м²

    Джохара Дудаєва вул., 33

    приміщення для надання послуг
    55 м²
    вчора
    Оренда гаражного боксу під СТО, 55 м² Опис: Здається в оренду приміщення площею 55 м², яке чудово підійде для автосервісу, шиномонтажу чи суміжних напрямків. Просторе та зручне для роботи Є зручний заїзд, достатньо місця для авто та обладнання Підведені комунікації, встановлений бойлер — гаряча вода Поруч розташований ще один бокс, можливе додаткове орендування Хороша локація, комфортні умови для ведення бізнесу Готове до використання — можна заїжджати та працювати Переваги: Ідеально для СТО або майстерні Можливість розширення (оренда додаткового боксу)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.